Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Gonzip
Offline
· 06-06-2021 02:43
XD

Gonzip
Offline
· 28-12-2020 01:38
xD essa

ErniMusztarda
Offline
· 15-03-2020 10:08
Uważajcie na koronawirusa!

Andrewv600
Offline
· 28-04-2019 20:46
Ja się spóźniłem z życzeniami na święta Szeroki uśmiech to życzę udanej majówki ! Szeroki uśmiech

Zywa_Torpeda
OfflineAdmin
· 28-04-2019 07:24
Teres, Wesołych Z przymrużeniem oka

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Pokemon World Online PL » Pokemon World Online » Turnieje i konkursy
 Drukuj temat
Event 2016-11-01 Koniec.
Mumetufu
Questów jest dużo i niektóre przydługie i frustrujące. Ale storyline jest całkiem w porządku (przypadłaby do gustu Paleo Pokazuje język). Polecam zacząć samemu, wszystko jest w dialogach a reszta tutaj Pokazuje język Spawn https://forum.pok...?tid=37846

Event zaczyna się rozmawiając z Celebi przed department store w Celadon lub Goldenrod. Celebi przenosi nas na inną mapę - Time Temple. Głowną jest dość małe pomieszczenie także nie zaszkodzi drobna interakcja z npc Pokazuje język Celebi na tej mapie daje pierwszy quest. Przez teleport w lewym górnym rogu mapy dostajemy się na inną (kolejno górne teleporty od lewej do prawej, później dolne od lewej do prawej). Naszym 1 pokiem w teamie musi być psychiczny typ.

Tam rozmawiamy z Celebi. Mamy zebrać 5 itemów dropiących z łowionych tentacooli i 5 dropiących po "rozmowie" z kamieniami. Po dostarczeniu itemów dostajemy diving helmet. Używa się sam kiedy staniemy we właściwym miejscu nad wodą. Na mapie na którą się przeniesiemy mamy do wyboru walkę z Kabutopsem (team poków na 95 lvl-u) lub oddanie mu 5 jelly essence. Dostajemy klucz do groty z Armaldo gdzie z nim walczymy (lvl 100). Po walce wracamy do Celebi. Klasycznego wyjścia z tej jaskini nie ma, idziemy do tego miejsca na którym się pojawiliśmy i tam diving helmet używa się sam Pokazuje język Rozmawiamy z Celebi. I to jest koniec I questu.

Następny quest zaczyna się po rozmowie z Celebi w Time Temple i wejściu do środkowego teleportu. Podobnie jak poprzednio musimy zebrać itemki ale teraz z roślin (są na tych na które nie można wejść) i nakarminiu nimi Drapionów. Potrzeba ich trochę więcej bo poki są głodne Pokazuje język Ancient Spore odrasta na tych samych drzewkach co 5 minut. Trochę zajmuje nakarmienie wszystkich. Idziemy do Celebi. Zbieramy od Drapionów których karmiliśmy ich skorupy i wracamy do Celebi. Mamy mu złapać 10 Magikarp. Radzę oddawać je po 5 kolejno łapane. Może być potrzebny relog. Teraz, jak poprzednio możemy użyć diving helmet. Przechodzimy na inną mapę. Tam szukamy drzewka (shrine) które daje nam zagadkę. Radzę udzielić poprawnej odpowiedzi. W przeciwnym razie trzeba będzie powtórzyć cały II quest Pokazuje język (co właśnie robię Smutek) Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi wracamy do Celebi. Mamy użyć zdobytego key w miejscu gdzie byliśmy. W jaskini jest inny człowiek. Musimy z nim walczyć. Jego poki to: Ludicolo, Claydol, Aggron, Drapion, Magikarp, Kecleon, wszystkie miałem na 100 (oczywiście 1 podejście mi się nie udało Uśmiech Trzeba czekać 2 godziny na następne) Wracamy do Celebi. II quest ukończony.

W następnym queście dostajemy Life Energy. Mamy go wsadzić na drzewo. Moje było South x:52,y:104. Chyba dostaje się różne koordynaty. Jak już znajdziemy drzewo wracamy do Celebi. Daje nam nastepne zadanie. Mamy pokonać Whiscasha. Podobnie jak poprzednio szukamy miejsca na południowym brzegu z którego przejdziemy na następną mapę. Czeka nas walka ze 105 lvl Sharpedo z Bounce Pokazuje język Dostajemy klucz i wracamy do Celebi. Następnie idziemy do jaskini która była obok Sharpedo. Musimy sobie znaleźć ścieżkę bo cofa nas silna fala :/ Walczymy z Whiscashem na 130 lvl-u. Wracamy do Celebi. Kolejny quest ukończony.

Na następnej mapie quest jest podobny do tego z Drapionem. Mamy nakarmić Joltiki. Itemy do tego są na drzewkach. Po jednym jest koło każdego Joltika x:61,y:82; x:47,y:52; x:23,y:12; x:17,y:88 i 5 Joltik i drzewo na północnym-wschodzie. Jak już nakarmimy Joltiki, co trochę zajmie, wracamy do Celebi. Mamy mu dostarczyć 50 Arachno Legs. Wypadają z ubitych pajęczaków. Jak je oddamy dostaniemy klucz. Musimy poszukać Scolipede Nest.Jest gdzieś na mniejszych drzewkach. Moje było x:23,y:18. Na mapie jest Scolipede która daje nam 2 itemy. Mamy je umieścić na drzewie. Moje byo x:57,y:39. Wracamy do Celebi i Time Temple.

Następny quest. Dobrze jest kupić trochę fresh water w sklepie w Time Temple. Na następnej mapie mamy znaleźć poka na północy. Jak go znajdziemy wracamy do Celebi. Dotajemy Mystical Water i zanosimy ją do Haxorusa u którego byliśmy. Wracamy do Celebi i idziemy walczyć z Rhydonami które blokują wodę. Ostatnim jest Rhydon z 110 lvl. Dostajemy klucz i wracamy do Celebi. Następnie idziemy do jaskini na północnym-wschodzie. Rhyperior ma 150 lvl. Po wygranej dostajemy Permian Leaf. Wracamy do Celebi. Dostajemy Life Totem. Wracamy do jaskini z Rhyperiorem i gadamy z drzewkiem.. Przenosimy się do Chaos Wasteland. Jest tam sporo npc Darkness Grunt. Walczymy z nimi używając tylko 1 pokemona. Musi być taki żeby spełniał ich zasady. Już nieaktualne. Zdobyliśmy 4k winów i możemy walczyć z bossem. Jest to Zoroark. Przed walką musimy spełnić kilka wymogów (no held items, no type addvantage, no double pokes). Walczymy tylko jednym pokiem. U mnie zadziałał Gyarados z 1 dd i waterfall. Po wygranej dostajemy 1 voucher i wracamy do Celebi w Time Temple. Dostajemy jeszcze 2 vouchery. Jeśli walczyliśmy chociaż raz w wojnie o 4k winów to daje nam extra voucher.

Odblokowała się ostatnia mapa. Jest na niej Dialga która daje quest. Za 1 z każdej essence z eventu można dostać 1 voucher.
Na mapie jest też Dual Chop tutor.

Można karmić Banette jak ktoś chce. Można zbierać Time Fragments i wymieniać w sklepie. Zauważyłem 4 Move tutor. Są to pokemony na mapach. Avalanche, Electroweb, Metronome, Eeart Power, Pain Split. Nagród jeszcze nie ma, ALE na mapach chyba są rzadkie poki których nie można łapać a dropią itemki potrzebne do kupienia poków w sklepie. Więcej info dopiszę jak będę coś wiedział.
Edytowane przez Mumetufu dnia 30-11-2016 11:12
 
Przejdź do forum: